Про нас

Бренд MOSER® Animal

MOSER® є торговою маркою WAHL GmbH, сімейної компанії в Шварцвальді, яка вже понад 70 років виробляє стрижні машинки, спираючись на багаторічний досвід.

Більше 250 співробітників вкладають свої знання, навички та досвід у продукцію, що виготовляється на заводі в Унтеркірнах (Німеччина). Це дозволяє нам досягти неперевершеної якості та завойовувати довіру клієнтів, чим ми дуже пишаємося.

WAHL GmbH є однією з головних дочірніх компаній Wahl Clipper Corporation (США) та спеціалізується на машинках для стрижки волосся, машинках для стрижки тварин та інших продуктах догляду. У зооіндустрії під брендом Wahl представлені інструменти професійної стрижки тварин.

Крім цього, WAHL виготовляє машинки для великих тварин (коней, корів та овець).

Продукція під марками WAHL, MOSER та ermila, розробляються та виготовляються у місті Унтеркірнах (Німеччина), Мошонмадьяроварі (Угорщина) та у нашій штаб-квартирі Wahl Clipper Corporation у місті Стерлінг, штат Іллінойс (США).

Бренд MOSER® - це інноваційні технології та першокласна німецька якість.

Провідний європейський виробник машинок для стрижки волосся та домашніх тварин, сімейний бренд MOSER®, належить групі компаній Clipper Corporation USA, лідеру світового ринку високопродуктивних машинок для стрижки волосся та тварин.

Машинки для стрижки тварин MOSER® та чудово заточені ножові блоки відповідають німецьким стандартам якості, розробляються та виробляються в Унтеркінах (Німеччина) та продаються по всьому світу вже понад півстоліття.

Завдяки своїм інноваціям стрижки MOSER® є надійними помічниками у повсякденному житті власників тварин.