Доставка та оплата

Способи доставки

  • Доставка у відділення Нової Пошти
  • Доставка кур`єром Нової Пошти на адресу
  • Доставка в поштомат Нової Пошти

Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.

Доставка до здійснюється за тарифами "Нової Пошти".

Важливо! Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується за повною вартістю. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо під час його отримання в присутності співробітника (крім випадків отримання замовлення у поштоматі). У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і т.д.), необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Нова Пошта". Компанія "Нова Пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо їх було завдано з вини компанії.

Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у кур'єра і підписуючи акт прийому-передачі ви підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність до Вашого замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет-магазину.

Читайте також про умови отримання відправлень.


Способи оплати

  • Післяплата (оплата при отриманні)

Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовлення і товарного чеку виключно в національній валюті. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра та оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашого замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет-магазину та компанії перевізника.